Skip to content Skip to footer

Dubai`de Şirket kurmak

Dubai'de güçlü bir destekle şirketinizi kurun

Benim için hangi yasal form doğru?

Freezone Company

Popüler

Mainland Company

Freelancer License

Offshore Company

Yüksekte olmayı istemek – bu duygu Dubai’de iyi bilinir: Burj Khalifa 829 metre ile şu anda dünyanın en yüksek yapısıdır. Modern yaşam tarzı, iş ve başarı: Bir şirket lokasyonu olarak Dubai’de şirket kurmanın avantajlarını kullanmak isteyen influencer’ları, start-up’ları ve çok daha fazlasını kendine çekmektedir. Siz de Dubai’de şirket kurmak istiyorsanız, rehberimiz en önemli bilgileri sağlar ve teklifimiz Dubai’de şirket kurmak için size destek olur!
Neden, ne, nasıl – Dubai’de bir şirket kurmak ve StartBusiness’ın başlangıçta sizi desteklediğimiz teklifi hakkında şimdi bilgi edinin!

StartBusiness ile seçme şansınız var: Kendin Yap veya Her Şey Dahil

Kendin Yap teklifimizle, yetkili kurum tarafından belirlenen şirket açılış masraflarını ödersiniz !

Bu nasıl mümkün oluyor? Uzman ekibimizin yasal mevzuata aşinalığı ve yetkili makamlarla olan ikili ilişkileriyle süreci hızla ve kolayca tamamlamaktayız. Müşterilerimizden her yönlendirme ve danışmanlık için ücret alıyoruz. Zaman kazanmanızın yanında gereksiz harcamalardan da koruyarak , daha az maliyetle şirketinizi kuruyoruz.

Kendin Yap

Bizden aldığınız:

 • Şirket lisansı
 • Vize
 • Kesintisiz Whatsapp Desteği

adım adım kılavuz:

 • Tıbbi Check-Up
 • Emirates Kimlik ve Vize Damgası
 • Kişisel ve Ticari Hesap

İşletme hesabınızı açtığınızda yükseltme seçeneğiniz vardır ve gerekirse yardımımızı alabilirsiniz.

Her Şey Dahil

Bizden alacaklarınız:

 • Kişisel destek
 • Şirket lisansı
 • Vize ve Emirates Kimliği
 • Eskort ve şoför eşliğinde özel VIP Tıbbi Check-Up
 • Ortak bankamızda özel ve ticari hesap

İşletme ruhsatının birkaç gün içinde vizeye işlenmesi

Dubai de şirket kurma maliyeti

Şirketinizi kurmanın maliyetleri konusunda size bireysel olarak tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyacağız.

 Kendin Yap teklifimiz ile tasarruf avantajlarından yararlanabilirsiniz: Burada yalnızca resmi makamlar tarafından tahsil edilen vize ve ruhsat masraflarını ödersiniz. Daha fazla hizmet ve destek için Her Şey Dahil Paketimizi tercih edin – desteğimiz sizin için karşılığını verir!

Benim için hangi yasal form doğru?

Freezone Company

Popüler

Mainland Company

Freelancer License

Offshore Company

Bir bakışta Dubai'de şirket kurmak neden avantajlıdır ?

Dubai sadece bir tatil bölgesi değil, aynı zamanda yeni iş kuranlar için de başarılı bir yer. İşinizi burada kurmak için birçok iyi neden var:

Düşük vergi yükü

Dubai, düşük KDV (%5), şirket kârlarının ve kişisel gelirlerin doğrudan vergilendirilmemesi (istisna: Mainland şirketleri için Haziran 2023'ten itibaren %9 kurumlar vergisi) ve düşük gümrük vergileri (%4) gibi muazzam vergi avantajları sunmaktadır. Sermaye ve karlar, Türkiye'ye bile %100 geri gönderilebilir.

Dubai ekonomisi çeşitlilik

Dubai, büyüme fırsatları sunan geniş bir sektör yelpazesi sunmaktadır. Bunlar arasında turizm, finans, emlak, teknoloji, perakende ve lojistik yer almaktadır. Şehir, çeşitli sektörlerden şirketleri çeken çeşitlendirilmiş bir iş ortamına sahiptir.

Düşük maliyetli serbest bölgeler

Dubai'de, ortağımız IFZA da dahil olmak üzere, işletmeler ve yeni kurulan şirketler için ideal olan ve uygun fiyatlı ofis kirası, vergi avantajları ve işletmeler için mentorluk programları sunan birçok serbest bölge bulunmaktadır. Kurucuları iş geliştirme, pazarlama ve finansman konularında destekliyorlar

Dubai'de bir şirket kurun: Bu tür şirketler kurabilirsiniz

Dubai’de bir şirket kurmak istiyorsanız, üç farklı form arasından seçim yapabilirsiniz: Offshore, freezone ve anakara şirketi. Bu şirketlerin her birinin kendine özgü özellikleri vardır.

Serbest bölge şirketleri Dubai’de iş kurarken popüler bir seçenektir. Dubai’de bulunan 20’den fazla serbest bölge, özel düzenlemelere sahip, mekansal olarak sınırlandırılmış alanlardır. Serbest bölge dışında ticaret yapma konusunda bazı kısıtlamalar olsa da, çeşitli avantajlar bu şirket türünü Dubai’de bir şirket kurmak için çok cazip kılmaktadır: serbest bölge şirketlerinin ofis binasına ihtiyacı yoktur, sermaye ve kurumlar veya gelir vergisi ödemek zorunda değildir, gümrük vergilerinden muaftır ve karlarını tamamen ülkelerine geri gönderebilirler.

Bir Mainland şirketi klasik bir şirkettir ve ticaret ve sanayi sektöründe bir LLC (Sınırlı Sorumluluk Şirketi) olarak veya hizmet ve danışmanlık sektöründe tek bir kuruluş olarak faaliyet gösterebilir – bu durumda yerel bir ortak gereklidir, her durumda bir genel müdür zorunludur. Dubai’de anakara şirket kuruluşu bir freezone şirketinden biraz daha karmaşıktır, ancak iş yerel olarak yürütülecekse her zaman mantıklıdır. Haziran 2023’ten itibaren Dubai’deki bir anakara şirketi için %9 kurumlar vergisi alınacaktır, ancak yerel bankalar, müşteriler ve şirketler nezdinde önemli ölçüde daha iyi bir imajın yanı sıra ikamet vizesi seçeneği gibi avantajlar bu dezavantajdan daha ağır basmaktadır.

Çoğu insan muhtemelen vergi cennetleriyle bağlantılı olarak offshore şirketleri duymuştur. Temel olarak, offshore yalnızca şirketin ana ülkede kurulmadığı anlamına gelir. Dubai’de bir offshore şirket kurmak basit ve yasaldır, ancak iki büyük dezavantajı vardır: Bir banka hesabı açmanız neredeyse imkansızdır ve vize izniniz yoktur. Bununla birlikte, anonimlik sizin için önemliyse, Dubai’de bir offshore şirket kurmak mantıklı olabilir – desteğimize güvenebilirsiniz.

Dubai’deki start-up’ınız için hangi iş türünün doğru olduğundan tam olarak emin değilsiniz veya start-up’tan sonra bile deneyimli bir yönetim ve iş danışmanından yetkin destek mi istiyorsunuz? O zaman bizimle iletişime geçin – sizin için buradayız!